BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 12332262
nr 1233 2262
Bordslampor
Ett par, Kina, Fd penselvaser. Höjd: 55,5cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:31:08
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)